KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132395

nr 1713 2395

Bror Forsell (1883-1959), Sverige. Marin. Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:48:29

10/7 05:43:35 1      300 kr
14/7 20:35:10 2      Vinnande bud